Apie mus

sodyba

       Kaimo turizmo sodyba “Švėtės Vingis” įsikūrusi Žagarės miestelyje, Joniškio rajone, ir veikia nuo 2009 metų. Žvelgaičio ir Raktės piliakalniai, pušynai , natūralios pievos , ramios senovės miestelio gatvės, istorijos ir kultūros paminklai, netoliese esantys plytintys parkai traukia  aktyvų, ir ramesnį poilsį mėgstančius lankytojus.

Žvelgaičio piliakalnio papėdėje įsikūrusioje sodyboje laisvalaikį gali praleisti įvairaus amžiaus poilsiautojai. Mažieji ir jų tėveliai savo jėgas gali išmėginti  tinklinio, futbolo, badmintono  sporto aikštelėse,  mėgstantys pabūti vieni- išbandyti pažintinius turistinius takus ar tiesiog pasimėgauti ramiu Švėtės čiurlenimu, kuri supa sodybą iš pietų pusės.

 

pavesine2      Atvykti galima pėsčiomis, dviračiais ar automobiliais, kuriems sodybos kieme įrengta stovėjimo aikštelė. Laukiami pavieniai asmenys, šeima, didelės žmonių grupės.

     Pastate yra 50 vietų salė įvairiems renginiams. Jei pageidaujama, pokylius galima organizuoti ir palapinėje lauke. Mėgstantiems maudynes išnuomojama rusiška pirtis su 10 žmonių talpinančiu priepirčiu. Galima pasilepinti ir šešiavietėje sūkurinėje vonioje. Neįsivaizduojantys poilsio be maisto gaminimo,  gali naudotis šašlykine ir nuo saulės, vėjo ar lietaus pasislėpti kieme esančioje pavėsinėje.

 

     Sodyboje galima ne tik švęsti, ilsėtis bet ir pasilikti nakvynės. Pastate yra šeši miegamieji kambariai po kelias vietas, todėl apsistoti gali ir didesnės svečių grupės. Įrengti tualetai, dušas. Po nakvynės numatomi pusryčiai.

vidusgeliusbatutas

     Kaimo turizmo sodyba „Švėtės vingis“ yra Žagarės regioninio parko teritorijoje. Nuostabi gama, ramybė, unikali miestelio istorija, garsiausias „Vyšnių festivalis“ , „Kleckų šventė “, galimas Latvijos svečių poilsiautojų patrauklus metų laikotarpis.

 

Comments are closed.