Apie mus

sodyba       Kaimo turizmo sodyba „Švėtės vingis“ įsikūrusi Žagarės miestelyje Joniškio rajone ir sėkmingai dirba nuo 2009 metų. Žvelgaičio ir Raktės piliakalniai, pušynas, natūralios pievos, ramios seno miestelio gatvės, istorijos ir kultūros paminklai, netoliese plytintis parkas traukia ir aktyvų, ir ramesnį poilsį mėgstančius lankytojus.

     Žvelgaičio piliakalnio papėdėje įsikūrusioje sodyboje laisvalaikį gali praleisti įvairaus amžiaus poilsiautojai. Mažuosius ir jų tėvelius pradžiugins sūpynės, pievoje pastatomas batutas, vyresnieji galės pažaisti tinklinį, futbolą, badmintoną įrengtose sporto aikštelėse, o mėgstantys vienatvę turės galimybę pažvejoti ar pavėžiauti Švėtėje, kuri sodybą supa iš pietinės pusės.

pavesine2      Atvykti galima pėsčiomis, dviračiais ar automobiliais, kuriems sodybos kieme įrengta stovėjimo aukštelė. Laukiami pavieniai asmenys, šeimos, didelės žmonių grupės.

     Pastate yra 50 vietų salė dideliems pobūviams rengti. Jei pageidaujama, pokylius galima organizuoti ir  palapinėje lauke. Mėgstantiems maudynes išnuomojama rusiška pirtis su 10 žmonių talpinančiu priepirčiu. Svečiai gali pasilepinti ir šešiavietėje sūkurinėje vonioje. Neįsivaizduojantys poilsio be bendravimo lauke ir maisto gaminimo galės naudotis šašlykine ir nuo saulės, vėjo ar lietaus pasislėpti kieme esančioje pavėsinėje.

     Sodyboje galima praleisti ir kelias valandas, ir užtrukti ilgiau. Pastate yra šeši miegamieji kambariai po dešimt vietų, todėl apsistoti gali ir didesnės svečių grupės. Įrengti tualetai, dušas.Po nakvynės patiekiami pusryčiai.

vidusgelesbatutas

     Kaimo turizmo sodyba „Švėtės vingis“ yra Žagarės regioninio parko teritorijoje. Nuostabi gamta, ramybė, unikali miestelio istorija, jį garsinantis „Vyšnių festivalis“, „Kleckų šventė“, galimybė aplankyti Latviją svečių poilsį daro patrauklų visais metų laikais.

 

drugs online | Canadian pharmacy cialis & online pharmacys